Показ дописів із міткою Творчість моїх учнів. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Творчість моїх учнів. Показати всі дописи

вівторок, 4 травня 2021 р.

Виставка творчих робіт та композицій 

до Великодня 

У мирі та щасті, добрі та любові

Святкуєм Великдень в родинному колі!

  
















Дякую всім за чудові роботи та композиції!





понеділок, 27 квітня 2020 р.

Весняна поробка "Пташка на гілці"



В чарівний день, весняну пору, коли струмочки дзюркотять,


Ти підніми голівку вгору —птахи із вирію летять.

Земля їх квітами стрічає, повсюди проліски цвітуть.

А в синім небі сонце грає і вказує пташині путь

До рідних гнізд, що їх лишили, коли мороз річки скував...

Ключі пташині прилетіли... І жайвір пісню заспівав.
























четвер, 23 квітня 2020 р.

Виставка малюнків "Збережемо Землю"

Учні  2 -Б класу закликають берегти свою планету Земля! Треба турбуватися про долю довкілля, адже воно - джерело тепла, добра і краси. І саме тому пам'ятаймо:


Земля не рабиня наша, а мати.
А ми на землі — не тимчасові мешканці, а мудрі господарі.
Дерева, квіти, пташка і травиця від нас не завжди можуть захиститись.
А якщо зникнуть вони, чи зможемо на планеті жити ми?














Збережемо Землю для життя!
Не будьте байдужими до своєї домівки!

понеділок, 20 квітня 2020 р.

Великодні писанки

Виставка робіт "Великодні писанки"

Розмалюю писанку,  розмалюю,
Гривастого коника  намалюю.
Розмалюю писанку, розмалюю,
Соловейка-любчика намалюю.
А сопілка буде грати, соловейко щебетати,
А гривастий кониченько - лавно танцювати.

Учні 2- Б класу підготували до свята Великодня свої писанки. 
Погляньте, як гарно у них вийшло!







субота, 4 квітня 2020 р.

Виставка малюнків " Первоцвіти!"



        Усі найкращі почуття у людини пов’язані з весною.Після 
зимових холодів прокидається природа і все тягнеться до сонця та тепла, і в людини покращується настрій та вирують почуття. Провісниками цього є весняні квіти-первоцвіти.

            Учні 2-Б класу  відчули і передали красу  весняних  квітів  у своїх малюнках.  
     






Невже в майбутньому на світі
Не будуть квітнуть дивні квіти:
Конвалії й фіалки ніжні,
І вісник березня – підсніжник?
Ми всі господарі природи,

Тож збережемо її вроду!